• Hakkımızda

  TEKNIK-EL Sirketler Toplulugu

  Teknik-El, 1985 yılında küçükbir atölyede sıva iskelesi elemanları üreterek yola koyulurken bir hedefimiz vardı: İnşaat sektörünün çeşitli ihtiyaçlarını karşılayacak modern, entegre bir üretici olmak.

  Bugün geldiğimiz noktayı gördüğümde içimde duyduğum heyecan daha da artıyor.

  Teknik-El Şirketler Grubu olarak kalıp ve iskele sistemlerinden, galvanizlemeye, çelik kapı kasalarından boru imalatına inşaat sektöründe yurtiçi ve yurtdışı projelere imza atan bir yapı kurduk.

  Gelişim sürecimiz içerisinde başlangıçtan bugüne iki ilkeyi sürekli uyguladık; işimizi sevdik ve işimizi yaparken titiz davrandık. İşimizi severek, özenle gerçekleştirdiğimiz için başarılı olduk. Uzman kadromuzu oluştururken de bu özellikleri taşıyan bir ekip kurmaya dikkat ettik.

  İşimize karşı yaklaşımımız bize müşteri memnuniyeti olarak geri döndü. Müşteri memnuniyetini sürekli hale getirmek için kendimizi sürekli yeniledik, geliştirdik. Sürekli yatırımlarla, kapasite arttırımlarıyla, inşaat teknolojisindeki yenilikleri bünyemize adapte ederek, yapı elemanları sektörüne katkımızı sürdürdük.

  Teknik-El Şirketler Grubu olarak, çalışanlarımızla, müşteriler ve içinde bulunduğumuz toplumla her zaman yakından ilgilenen, ortak çıkarlara hizmet eden bir kuruluş olmaya dikkat ettik. Bunun bir sonucu olarak, Teknik-El’in gelişimini sektörümüze, toplumumuza bir hizmet kabul ettik.

  Başlangıçtan bugüne gelmemizi sağlayan ilkelerimizle çalışmalarımızı sürdürmek ve Teknik-El Şirketler Grubu’nun gelişimini sürekli kılmak hepimizin ortak amacı.

  Bu nedenle müşteri memnuniyetini arttırıp güvenlerinin devamını sağlamak, teknolojimizi sürekli geliştirip yatırımlarımızı sürdürmek, yüksek kaliteli üretimimizi arttırmak hedeflerine ulaşmak için el birliğiyle çalışmayı sürdürüyoruz.

  Teknik-El ailesini oluşturan çalışanlarımıza, inşaat sektörüne sunduğumuz profesyonel desteği attırma yolundaki gayretlerinden ötürü teşekkür ederim.

  Ethem Oruç
  Yönetim Kurulu Başkanı / Kurucu


  Bültenimize Abone Olun